آغاز شمارش معکوس برای نویسندگان ماهنامه

قبل‌تر از موفقیت کامل کمپین، فعالیت‌های جدی تیم ماهنامه شروع گردید، جلسات بسیاری جهت تعیین راهبرد نشریه و مشاوره در مورد کارهایی که بایستی انجام گردد صورت پذیرفت و تلاش گردید پیش‌نیازهای مورد نیاز جهت شروع به کار ماهنامه فراهم گردد.

 

اکنون خرسندیم به اطلاع شما برسانیم که فعالیت‌های مورد نیاز ما قبل از شروع به کار ماهنامه تقریبا به اتمام رسیده است و تا چند روز آینده اطلاعیه‌ای دقیق در مورد نحوه همکاری نویسندگان با ماهنامه منتشر خواهد گردید.

 

تقاضای ما؟

از دوستانی که به عنوان نویسنده مایل به همکاری با ماهنامه می‌باشند تقاضا می‌گردد در این چند روز پروپوزال (چکیده) مقاله‌ی مورد نظر خود را با در نظر گرفتن شرایط زیر آماده نمایند تا بلافاصله پس از اتمام کارهای لازم و انتشار اطلاعیه‌ی دریافت مقالات، کار را شروع نماییم.

 

  1. کلیه افراد می‌توانند به عنوان نویسنده با این ماهنامه همکاری نمایند و جهت این کار نیازمند دریافت دعوت‌نامه نمی‌باشید. البته انتشار مطالب شما منوط به تایید پروپوزال و پس از آن تایید مقاله شما توسط تیم سردبیری نشریه می‌باشد.
  2. مقالاتی که برای ماهنامه ارسال می‌گردند به هیچ وجه نبایستی در جای دیگری منتشر گردیده باشند و بایستی مختص ماهنامه “سلام دنیا” باشند.
  3. مقالات می‌توانند تالیفی یا ترجمه باشند. در صورت ترجمه‌ای بودن مقاله بایستی لینک مقاله اصلی نیز ارائه گردد.
  4. تنها مقالات مرتبط با حوزه نرم‌افزارهای آزاد / بازمتن مورد پذیرش خواهند بود.

یک فکر در “آغاز شمارش معکوس برای نویسندگان ماهنامه”

  1. خب انگار پول به حساب به طور خودکار برگشت خورده | من یکبار دیگه هم تست کردم، ولی بعد از چند ساعتی پول به طور خودکار برگشت خورد. | لطفاً رسیدگی کنید. ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *